Podnik

Reico & Partner Vertriebs GmbH je rodinný podnik, ktorý bol v roku 1992 založený prírodným liečiteľom zvierat Konradom Reiberom.

Poznatkový fond podniku predstavujú viac ako 50-ročné skúsenosti v distribúcii krmív pre zvieratá a viac ako 50-ročné skúsenosti vo vývoji doplnkov stravy.

Cieľom spoločnosti Reico & Partner Vertriebs GmbH je dostať pôdu, rastliny, zvieratá a ľudí s vitálnym systémom Reico do minerálnej rovnováhy a tým vytvárať najlepšie možné podmienky pre život.

Jedinečným charakteristickým znakom

krmív Reico je unikátna zmes rias, vďaka ktorej je v tele dosiahnutá rovnováha minerálnych látok. Ďalšia dôležitá výnimočná základná kompetencia spočíva v našom jedinečnom spôsobe výroby, pri ktorom sú cenné bylinky mimoriadne šetrne mikronizované, vďaka čomu zostávajú jednotlivé zložky plne účinné a zachované.

Spektrum produktov

Naša široká paleta produktov je zameraná na potreby človeka, zvieraťa, rastliny a pôdy. S našimi produktmi chceme aktívne prispieť k znovuvytvoreniu rovnováhy v týchto systémoch a trvalo ju zlepšovať. Preto ponúkame napr. pre zvieratá vysokohodnotnú, plnohodnotnú potravu pre daný živočíšny druh.

Priamy predaj

My zo spoločnosti Reico sme presvedčení o tom, že najlepšie je poskytovať osobné poradenstvo a optimálne služby priamo na mieste u našich zákazníčok a zákazníkov.

Spoločnosť Reico & Partner Vertriebs GmbH sa preto spolieha na priamy predaj.

Náš cieľ: Život v minerálnej rovnováhe

Zdravie a blaho našich zákazníkov a ich zvierat nám leží na srdci. Z tohto dôvodu sme spojili v našich jedinečných produktoch to najlepšie, čo môže príroda ponúknuť, aby sa telo dostalo do svojej minerálnej rovnováhy. Pri vývoji našich produktov sa opierame o 40 ročné poznatky z vývoja a praktických skúseností v oblasti základných prírodných kolobehov minerálov a stopových prvkov.

Minerálna rovnováha - čo to vlastne je? A na čo je to dobré?

Pod minerálnou rovnováhou rozumieme rovnováhu medzi aktivujúcimi a regulujúcimi minerálmi v tele. Tieto minerály prijímame stravou. Prirodzené enzýmy v strave zabezpečujú to, že organizmus odvádza nechcené alebo prebytočné látky a tak si sám dokáže vytvoriť rovnováhu. Keď je telo v minerálnej rovnováhe, sú aj kyseliny a zásady v tele v rovnováhe. V tomto optimálnom stave funguje imunitný systém dokonale. To je základ pre fyzick ú kondíciu, zdravie, blaho a vitalitu.

Ako vzniká minerálna nerovnováha?

Prehnojením pôd v dôsledku priemyselnej výroby v poľnohospodárstve môže vzniknúť minerálna nerovnováha. Pri dodávaní prevažne aktivujúcich minerálov sa to prejaví na obsahu výživových látok v neskoršej úrode. Z nášho pohľadu vznikne takto nerovnováha, ktorá sa môže prostredníctvom stravovania ďalej posúvať na človeka a zviera. Následok: podiel kyselín a zásad je vyvedený z rovnováhy. Pri prílišnej kyslosti drancuje telo svoje záso bníky minerálnych látok (napr. kosti, pokožku, vlasy, zuby a kĺby). Dlhotrvajúce demineralizovanie môže mať za následok oslabenie imunitného systému. Keď sa pokúsime pôsobiť proti demineralizovaniu užívaním jednotlivých minerálov, môže aj to opäť spôsobiť nerovnováhu.

Ako zabrániť minerálnej nerovnováhe?

Prísunom alkalických minerálov prostredníctvompestrej a vyváženej stravy môže byť prekyslenie tela opäť vyrovnané.

Aký prínos majú naše produkty pre Vás a Vaše zviera?

Chceli by sme Vás a Vaše zviera sprevádzať na ceste k prirodzene lepšiemu životu.

Naše krmivo a potravinové doplnky čisto na prírodnej báze obsahujú mikroživiny, ktoré si telo samo nevie vyrobiť, ale musí ich prijímať v strave. S našimi produktami si dopĺňate takpovediac zásoby vo vnútornej lekárni tela a tak môže telo v prípade potreby kedykoľvek po tejto rezerve siahnuť. Doprajte telu dostatok kyslíka, vody a minerálov, potom budete na správnej ceste k minerálnej rovnováhe!

Udržateľnosť ako základná filozofia: Systém Reico Vital

Ľudia, zvieratá a životné prostredie sú stredobodom záujmu spoločnosti Reico & Partner Vertriebs GmbH. Naším cieľom je dostať pôdu, rastliny, zvieratá a ľudí pomocou systému Reico-Vital do minerálnej rovnováhy a tým vytvoriť čo najlepšie možné podmienky pre život. Základná filozofia spoločnosti Reico je prirodzený cyklus: zdravá pôda, zdravé rastliny, zdravé zvieratá, zdraví ľudia.

Táto základná filozofia určuje naše každodenné aktivity a je tiež v maximálnej miere zahrnutá v našom sortimente produktov, v našich krmivách pre psov a mačky, v našich výživových doplnkoch pre ľudí a zvieratá ako aj v našej sérii ošetrujúcich produktov Alpenfesch®. Pre nás je obzvlášť dôležité, aby suroviny, ktoré používame, boli pokiaľ možno prírodné a bez genetickej modifikácie.

Aj pri rozširovaní nášho sídla v bavorskom meste Oberostendorf sme v súlade s našou filozofiou prirodzeného cyklu naplánovali fotovoltaický systém, ktorý pokrýva našu vlastnú spotrebu elektrickej energie. Vzduchové tepelné čerpadlo, s ktorým prevádzkujeme naše vykurovanie, je tiež poháňané len s vlastnou elektrinou. Takže naše potreby, čo sa týka  tepla a elektrickej energie, pokrývame prevažne pomocou obnoviteľných zdrojov energie.

Ako spoločnosť s priamym predajom spotrebného tovaru máme mimoriadne nízku mieru spätného pohybu tovarov, takže sa vieme vyhnúť zbytočnej doprave našich výrobkov. Pri zasielaní používame výplňový materiál z vlastnej výroby: pomocou našej vlastnej  drvičky  sa z použitých kartónov rýchlym, jednoduchým a ekologickým spôsobom stáva výplňový materiál pre bezpečnú dopravu našich výrobkov.

Pri našom podnikaní je pre nás dôležitá aj udržateľnosť. Záleží nám na rodinnej pohode a rodinnej pracovnej atmosfére. Ak je to možné v jednotlivých oblastiach, ponúkame flexibilný pracovný čas a pružnú pracovnú dobu.

Hľadáme oddanými zamestnanci nášho obchodného tímu!

STAŇTE SA PARTNEROM ALEBO PARTNERKOU SPOLOČNOSTI REICO!

Hľadáte novú samostatnú činnosť s flexibilným pracovným časom a atraktívnym príjmom? Kladiete dôraz na kvalitné, prírodné produkty pre pôdu, rastliny, zvieratá a ľudí?

Potom ste u nás na správnej adrese. My zo spoločnosti Reico sa špecializujeme na predaj produktov, ktoré prinášajú pôde, rastlinám, zvieratám a ľuďom rovnováhu minerálnych látok. Náš sortiment siaha od krmív pre zvieratá až po kozmetiku pre ľudí. Od roku 2003 sa spoliehame na priamy predaj, pretože sme presvedčení o tom, že najlepšie je poskytovať osobné poradenstvo a optimálne služby priamo na mieste u našich zákazníčok a zákazníkov.

Od roku 2006 sme členom Spolkového zväzu priameho predaja. Jeho smernice sú pre našu obchodnú činnosť záväzné. Či už ste skúsený predajca alebo začiatočník, či práca na plný alebo čiastočný úväzok - ponúkame vám možnosť byť sám sebe šéfom a spoločne s nami dosahovať úspechy. Vy sa postaráte o poradenstvo a predaj a my dodáme produkty priamo z našej firemnej centrály zákazníkom a zákazníčkam.

Štart v spoločnosti Reico je úplne jednoduchý, pretože potrebujete len minimálny úvodný kapitál ale žiadne predbežné vedomosti. My vás optimálne vyškolíme. Aj fixné náklady sú veľmi nízke. Náš systém odmeňovania sa zakladá na princípoch sieťového marketingu. Presnejšie informácie si môžete prečítať v našom viacstupňovom marketingovom pláne.

Prebudili sme vo vás zvedavosť? Potom sa informujte najlepšie ešte dnes o svojich príležitostiach v spoločnosti Reico a začnite ihneď!

Tešíme sa na Vás!

Vaše výhody

  • viacnásobne vyskúšaný, jednoduchý obchodný model
  • férové partnerstvo (od roku 2006 sme členom Spolkového zväzu priameho predaja)
  • férový provízny model
  • dlhodobý pasívny príjem vďaka opakovaným zákazníckym objednávkam
  • minimálny štartovací kapitál a veľmi nízke fixné náklady
  • spoľahlivé zasielanie tovaru a vyúčtovanie so zákazníkom priamo cez spoločnosť Reico
  • nie sú potrebné žiadne predbežné vedomosti, optimálne vás vyškolíme
  • najmodernejšie školiace metódy a nástroje
  • auto vo forme bonusu v Nemecku a Rakúsku za mimoriadny výkon

Utrpení lidí a zvířat, postižených válkou na Ukrajině, je dramatické. Chceme pomáhat a rozhodli jsme se podpořit lidi i domácí zvířata dary. Za každého našeho prodejního partnera, který od nás v lednu 2022 obdržel provizi – je jich přesně 8235 – jde jedno euro společnosti Humedica. Této humanitární organizaci, která má sídlo v nedalekém Kaufbeurenu, dlouhodobě důvěřujeme a pravidelně ji podporujeme dary. Humedica se zaměřuje na lékařskou pomoc při nehodách a katastrofách. Dobrovolníci organizace Humedica a pomocní dopravci vezoucí zdravotnický materiál, jídlo a další materiál, jako např. teplé přikrývky, jsou v současné době na cestě na Ukrajinu, aby pomohli prchajícím lidem.

Pro ukrajinská domácí zvířata v nouzi věnujeme 2 000 Eur organizaci na ochranu zvířat PETA Detuschland a 2 000 Eur organizaci Welttierschutzgesellschaft (Světová společnost na ochranu zvířat). Podporujeme také práci ochránců zvířat v Gut Aiderbichlu se dvěma paletami psího žrádla.

PETA Deutschland a Gut Aiderbichl v současné době posílají na Ukrajinu a do příhraničních oblastí dopravce s krmivem pro domácí miláčky, léky a pomůckami. Ochránci zvířat na místě zvířata zachraňují, zajišťují a starají se o ně.

Světová organizace na ochranu zvířat vytvořila vícejazyčný informační materiál pro uprchlíky s domácími zvířaty a darovala krmivo pro zvířata a hygienické výrobky. Také plánuje a podporuje další kampaně na ochranu zvířat v příhraničních oblastech a při příchodu uprchlíků s domácími miláčky do Německa.

Aktuální informace o akcích naleznete na příslušných webových stránkách:

Rádi bychom svými dary podpořili různé organizace, protože každá z nich odvádí cennou práci pro zmírnění utrpení na místě.

Náš včelí projekt "Reico summt"

V souladu s naším cílem vytvářet "rovnováhu v přírodním koloběhu" podporujeme projekt květnatých luk v Allgäu "Summ-Summ".

Velmi nás těší, že ve spolupráci s iniciativou „Herzgespann“ převzali jsme patronát nad přibližně 60 000 domácími včelami. Iniciativa „Herzgespann“ se již léta zasazuje o zachování regionálních populací včel a podporuje vytváření životních prostorů prostřednictvím květinových luk. Díky této iniciativě jsme od roku 2019 mohli také založit 1000 metrů čtverečních divoké květinové louky, která slouží celoročně jako habitat a zdroj potravy nejen pro včely, ale i pro čmeláky a motýly.